İki adet özelleştirilmiş 3 Konumlu pnömatik aktüatör, Air Express ile müşterimize gönderilecektir (90° Döndürme)

June 9, 2022

hakkında en son şirket haberleri İki adet özelleştirilmiş 3 Konumlu pnömatik aktüatör, Air Express ile müşterimize gönderilecektir (90° Döndürme)

İki adet özelleştirilmiş 3 Konumlu Pnömatik Aktüatör, Air Express ile müşterimize gönderilecektir (90° Döndürme)

 

Pnömatik Aktüatör:VS-125DA-3P(0°-90°-180°)

 

Çift etkili, standart renk: gri gövde, uç kapaklar

 

Eloksal artı epoksi ve gövde grisi rengi

 

316SS Paslanmaz çelik tahrik mili

 

3 Konumlu pnömatik aktüatörler 0°- 45°- 90° veya 0°- 90°- 180° çalışma sağlar.Ara pozisyon, 2 yardımcı piston üzerinde harici bir mekanik hareket durdurma ile elde edilir.Bu ara durma konumu ayarlanabilir, örneğin 90° aktüatörler 20°, 30° 50°, 75° vb. sağlayabilir. Ara konum, iki uç kapağın dışında bulunan dış somunları ayarlayarak kolayca elde edilir.

Her iki tip, çift etkili ve yay geri dönüşlü mevcuttur.Uygulama alanı: Dozajlama, tam dolum ve 90° dönüşte ara durma pozisyonunun istendiği her türlü hizmet için.


3 konumlu pnömatik aktüatörlerin çalışmasını kontrol etmek için, aktüatöre bir dizi hava beslemesini kontrol eden bir solenoid valf sistemi aşağıda açıklandığı gibi gereklidir:

Pozisyon 1 (Orta Pozisyon):
Bu pozisyon, port 4 ve C'deki egzoz havası ile birlikte port 2 ve D'ye aynı anda verildiğinde elde edilir. Aslında port D'de beslenen hava, yardımcı pistonları merkeze doğru zorlar ve çubuklar, dahili pistonların durması için mekanik durdurma görevi görür. İstenen ara konumda.
hakkında en son şirket haberleri İki adet özelleştirilmiş 3 Konumlu pnömatik aktüatör, Air Express ile müşterimize gönderilecektir (90° Döndürme)  0

Pozisyon 2 (Tam Açık Pozisyon):
Bu pozisyon, port 2'ye ve port C'ye hava beslendiğinde (port C'ye hava da önlenebilir), port 4'te egzoz havası ile elde edilir. Bu durumda port 2'ye giden hava, iç pistonlara giden havanın açma strokuna devam etmesine izin verir.
hakkında en son şirket haberleri İki adet özelleştirilmiş 3 Konumlu pnömatik aktüatör, Air Express ile müşterimize gönderilecektir (90° Döndürme)  1

Pozisyon 3 (Tamamen kapalı Pozisyon):
Bu pozisyon, port 2'de egzoz havası ile port 4'e hava beslendiğinde elde edilir.
hakkında en son şirket haberleri İki adet özelleştirilmiş 3 Konumlu pnömatik aktüatör, Air Express ile müşterimize gönderilecektir (90° Döndürme)  2