Veson Valve Ltd.

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Video
  • Görüntüler
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı
Markalar: Veson
No. Çalışanları: 100~120
Yıllık satış: 5000000-7000000
Yıl kurulan: 2007
İhracat p.c: 60% - 70%
Giriş

Veson Valve Ltd. ürünleri şunları içerir: VS serisi kremayer pinyonlu döner pnömatik aktüatör, VSF scotch boyunduruğu pnömatik aktüatör ve

hidrolik aktüatör, lineer pnömatik aktüatör, gazlı yağ aktüatörü, aktüatörlü vanalar ve aktüatörlü kelebek vanalar.Şu ana kadar,

VESON ürünleri, Oil Thermal, Su temininde özel bir uygulamaya sahiptir.Müşterilerimiz için mükemmel kontrol vanası çözümleri sunmamızı sağlayan yüksek kaliteli vana üreticileriyle uzun vadeli işbirliğimiz var.Örneğin, pnömatik küresel vanalar, pnömatik kelebek vanalar, pnömatik ve elektrikli küresel vanalar, ayar vanaları, küresel vanalar, kontrol vanaları, ESD, ESDV, SDV ve karmaşık pnömatik kontrol sistemleri.Şu anda şirket, UKAS'tan ISO9001: 2015 , kalite yönetim sistemi sertifikasına sahiptir.

Hedefimiz: birinci sınıf marka "VESON" oluşturmak, tercihli fiyatlarla, mükemmel satış sonrası hizmet, yurtiçinde ve yurtdışında müşterilere sıcak bir şekilde hoş geldiniz, iş ile iletişim kurmak, uzun vadeli ilişkiler kurmak, brokar pnömatik valfi paylaşan teknik kaynaklar, genişleme Vana pazarı hem yurtiçinde hem de yurtdışında birlikte.

Geçmiş

 


Veson vana ltd.2010 yılında 50 personel ile kurulmuştur.Küresel bir pazarlama ağı satışı yoluyla Veson raf pinyonu ve scotch boyunduruğu pnömatik aktüatör, yalnızca iç pazar talebini ve petrol ve gaz, Petrokimya endüstrisi, papar yapımı Su arıtma vb. alanlarındaki birçok son kullanıcı alanını karşılamakla kalmaz, aynı zamanda otuzdan fazla ülkeye ihraç edilmiştir. .

 

2010, VESON Şirketi kuruldu.

Veson, Momentive Company için uzun vadeli kontrol vanası tedarikçisi oldu.

 

2011, VESON önde gelen vana şirketleri ile uzun vadeli işbirliği kurdu.

 

2014, ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgelendirmesi.

 

2014, Veson SINOPEC için finsihed kapatma vanaları.

 

2015, VESON, Shouguang Fukang Pharmaceutical için uzun vadeli kontrol vanası tedarikçisi oldu.

 

 

Kimya, ilaç, su arıtma endüstrileri vb. için VESON Servis kontrol vanaları.

 

 

Hizmet

 

Veson Vana ve pinyon aktüatörleri, piyasadaki en yüksek çevrim ömrünü sağlayacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir.Neredeyse her türlü kontrol gereksinimini yerine getirmek için bunlara aksesuar ekleyebiliriz.Uygun tork uyumluluğu için çeşitli montaj boyutu konfigürasyonları ve açıklıklı 15 modelleri mevcuttur.

Kapsamlı envanter ve mühendislik yeteneklerimiz, ihtiyaçlarınıza esneklikle yanıt vermemizi sağlar.Müşteri beklentilerini aşmaktan gurur duyuyoruz.Çift etkili aktüatörler, yay geri dönüşlü aktüatörler, paslanmaz çelik aktüatörler, 120° pnömatik aktüatörler, 180° pnömatik aktüatörler, 3 konumlu pnömatik döner aktüatörler.

 

Ücretsiz Satış Öncesi Danışmanlık / Ücretsiz Örnek Markalama

 

VESON, 12 saat hızlı satış öncesi yanıt ve ücretsiz danışmanlık sunar.Kullanıcılar için her türlü teknik destek mevcuttur.
Numune Yapma ve Test Etme mevcuttur.
Tüm distribütör ve kullanıcılara gelişen çözüm tasarımı sunuyoruz.
 
Üretimin Sıkı Kalite Kontrolü
 
VESON kontrol valfleri, valflerimizin mükemmel kalitesini sağlayan eksiksiz ve sıkı bir kalite kontrol sistemi altındadır.
 
1-7 Gün Hızlı Teslimat
Seri üretim ve stok ve hazır ürünümüz var, bu ürünler için 5-7 gün hızlı teslimat süresi sunuyoruz.Büyük makine ve özel gereksinimler için, öncelikli müşteri olarak sizinle ticaret yapacağız ve kargonuzu ilk kez üreteceğiz.
 
24 Saat Satış Sonrası Servis

Ücretsiz garanti onarımı (işçilik ve malzeme dahil):kalite garanti süresi boyunca ücretsiz onarım hizmeti ve kalite garanti süresinden sonra yedek parça ve bakım hizmeti için makul ücret.Ürüne ait kusurlarla ilgili sorumluluklarımızı asla muaf tutmayacağız.

 

Yanıt verme süresi: Kullanıcının bildirimini aldıktan sonra 24 saat satış sonrası teknik destek sağlıyoruz.
 
Yedek parça: Müşterilere ürünlerle birlikte gerekli yedek parçalar da sağlanmaktadır.
 
Ücretsiz teknik eğitim: Teknik personelimiz, ürünlerin donanım ve yazılımlarının düzenli işleyişinde yetenekli olmalarını ve küçük sorunları tahmin edebilmelerini ve çözebilmelerini sağlamak için müşterilere ücretsiz olarak bütünleştirici ve normatif teknoloji eğitimi verilmektedir.
 
Telefon soruşturması: garanti süresi boyunca satış sonrası ekibimiz, ürünlerin çalışma durumunu takip etmek ve gerekirse sorunları keşfetmek ve çözmek için her ay kullanıcıyı telefonla arayacaktır.
.
Site talimatı kurulum servisi mevcuttur.

 

 

Endüstriyel lazer ekipmanlarımız hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!Sorularınızı sales@veson-valve.com adresinden e-postamıza bekliyoruz: ve sizinle çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

 

Ekibimiz

VESON, yüksek nitelikli profesyonel bir ekip için ilgili profesyonel üst düzey yetenek ve teknolojiyi bir araya getiriyor. Ar-Ge Dep., QC Dep., Satış Sonrası servis Dep., Üretim Dep. ve Satış Dep., toplam yaklaşık 50 üye ekibimiz var. Yazılım geliştirme, donanım tasarımı ve ekipman testi profesyonel teknisyenlerimiz tarafından tamamlanır. İşimizin genişlemesi olarak, daha fazla arkadaşa hoş geldiniz.